Üniversitemiz 2021-2022 eğitim dönemi mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimizin törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar hakkında.

Üniversitemiz 2021-2022 eğitim dönemi mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimizin; fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından, törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar (takım halinde) için Üniversitemizin Halk Bankası Hacettepe Ankara Şubesi nezdinde yer alan TR11 0001 2001 5410 0006 0003 76 iban numaralı hesabına (alıcı: HÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK., açıklama: ad-soyad-tckn-cübbe bedeli) 250-TL depozito ücreti yatırıp dekontu (ATM bilgi fişleri geçerli değildir) ve ekte yer alan (Ek-1) bilgilendirme formunu fakülte, enstitü ve meslek yüksekokuluna teslim etmeleri gerekmektedir.
Törenlerin ardından, kep, cübbe ve şallarla (takım halinde) birlikte yine ekte yer alan (Ek-2) depozito iade formu doldurarak fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarına teslim eden öğrencilerimizin ücret iadeleri formda yer alan iban bilgileri doğrultusunda kendi hesaplarına gerçekleştirilecektir. Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını geri vermek istemeyen öğrencilerimiz kep, cübbe ve şallarını teslim alırken yatırmış oldukları tutar üzerinden kep, cübbe ve şalları satın almış olacaklardır. Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını teslim edemeyen ya da eksik teslim eden öğrencilerimize de ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir. Ayrıca, kep, cübbe ve şalların satışları Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde yer alan Hacettepe Store’lardan da aynı ücretle gerçekleştirilebilecektir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışlar için herhangi bir banka hesabına ücret yatırılmasına gerek olmaksızın, ücret ödemeleri mağazada gerçekleştirilerek yapılacaktır.

 

Kep, cübbe ve şallar bölümümüzde Arş. Gör. Mahmut Akif GÜVEN veya Ahmet YAYLACI'dan teslim alınabilir.

 

Ek-1 Bilgilendirme Formu

Ek-2 Depozito İade Formu